انتصاب «معاون آموزش» سازمان آموزش‌ فنی وحرفه‌ای کشور
طی حکمی از سوی دکتر غلامحسین حسینی‌نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور«محمدرضا شاه پسند» به سمت «معاون آموزش» سازمان منصوب شد.
 ١٤:٠٣ - دوشنبه ٢٦ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتصاب «معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت» سازمان آموزش‌ فنی وحرفه‌ای کشور
طی حکمی از سوی دکتر غلامحسین حسینی‌نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور« علی حسین شهریور» به سمت «معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت» سازمان منصوب شد.
 ١٣:٥٩ - دوشنبه ٢٦ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
حسینی نیا تاکید کرد: ضرورت ارائه آموزش های مهارتی مورد نیاز جامعه نابینایان
غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در نشست با رئیس و اعضای هیات مدیره انجمن نابینایان کشور، که به مناسبت روز جهانی نابینایان برگزار شد گفت: وظیفه داریم به جامعه نابینایان همچون دیگر اقشار جامعه، آموزش های مهارتی ارائه کنیم.
 ٠٩:٤٤ - شنبه ٢٤ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:
مشارکت بانوان درمسیر تعالی و پیشرفت جامعه امری ضروری است
داود ناصری امید، مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، با تاکید بر بهره گیری از ظرفیت بانوان، گفت: اگر بتوانیم از ظرفیت زنان به خوبی بهره ببریم، قطار توسعه و پیشرفت کشور با سرعت دوچندان حرکت خواهد کرد.
 ١٥:٥١ - يکشنبه ٢٥ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
شریعتمداری در آیین رونمایی از سامانه های شفافیت :
راه جلوگیری از بروز فساد در مجموعه ها جلب مشارکت عمومی و افزایش سرمایه اجتماعی است
وزیرتعاون، کارو رفاه اجتماعی درآیین رونمایی از سامانه‌های شفافیت گفت : در روز رای اعتماد در مجلس وعده کرده بودم که سامانه شفافیت در مجموعه فعالیت های اقتصادی و خدماتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به طور کامل مستقر خواهد شد.
 ٠٩:٥٦ - يکشنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تدوین سند برنامه توسعه مهارتی فناوری‌های نوین استان با رویکرد بازاریابی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای
به‌طورکلی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به‌مثابه‌ی یک واژه جامع به جنبه‌های فرایندهای آموزشی درگیر با فنّاوری و علوم مرتبط با آن، مهارت‌های عملی، نگرش، فهم و دانش وابسته به حرفه و شغل در بخش‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگ توسعه اشاره دارد؛ بنابراین نگاه چند کارکردی آموزش‌های مهارتی و ورود این آموزش‌ها در عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی و آموزشی، وظیفه‌ی نهاد سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای به‌عنوان کارگزار آموزش‌های مهارتی را پیچیده‌تر و دشوارتر نموده است.
 ١٣:٢٤ - چهارشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
یادداشت تخصصی
سند بازاریابی آموزش های فنی و حرفه‎ای ویژه بانوان گامی در جهت ایجاد حلقه آموزش و اشتغال
تغییر نقش‌های سنتی بانوان و تقاضای روزافزون آنان برای مشارکت در عرصه‌های گوناگون سیاسی، اجتماعی و اقتصادی یکی از واقعیت‌های انکارناپذیر جامعه‌ی امروزی ماست. بسیاری از اندیشمندان حوزه‌ی علوم اجتماعی این واقعیت را ناشی از دگرگونی نظام ارزشی، توجه دولت‌مردان و سیاست‌گذاران به رشد اندیشه‌های مردم‌سالاری ؛ ایجاد جامعه‌ی مدنی و ارتقای تحصیلات تخصصی بانوان می‌دانند.
 ١٣:٠٦ - دوشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان حضور در مسابقات مهارت آسیایی 2020- ابوظبی
دومین دوره مسابقات آسیایی مهارت در مهر ماه سال 1399 در شهر ابوظبی – امارات متحده عربی و با حضور 18 کشور آسیایی برگزار می گردد.
 ١٣:٤٤ - چهارشنبه ١٣ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی
سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی برای کارشناسان ستادی و استانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در پورتال جامع سازمان به نشانی http://www.portaltvto.com قرار گرفت.
 ١١:١٦ - سه شنبه ٥ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان انجام طرح پژوهشی
سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور به‎منظور اجرای طرح‏های پژوهشی خود در نظر دارد از ظرفیت‏های پژوهشی دانشگاه‌ها، مراکز و موسسات پژوهشی استفاده نماید. لذا از کلیه‌ی موسسات تحقیقاتی، پژوهشی و مراکز آموزش عالی، جهت اجرای طرح‌های پژوهشی به شرح موضوعات زیربه همراه شرح خدمات هر طرح دعوت به همکاری می‌نماید.
 ٠٧:٣٠ - شنبه ١٦ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>