نسخه چاپي ارسال به دوست


اجرای دو دوره آموزش حضوری دوخت لباس شب و عروس، لباس under doth در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور

در راستای توسعه مهارت آموزی در حوزه مد و لباس مرکز تربیت مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور؛ دوره آموزشی حضوری و غیرحضوری ویژه فعالان عرصه مد اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، به نقل از روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور، از مورخ بیست و ششم لغایت بیست و هشتم اردیبهشت ماه 1401، دو دوره آموزش حضوری دوخت لباس شب و عروس، لباس under doth توسط دپارتمان فناوری مد و لباس و صنایع دستی مرکز تربیت مربی با همکاری آموزشگاه آیلار قزوین از ساعت 8 الی 17 به مدت 3روز (آموزش 30 ساعت) جهت آموزش 41 نفر شرکت کننده در مرکز تربیت مربی در حال اجرا می باشد. 

زینب وفایی نژاد، رییس گروه فناوری مد ولباس و صنایع دستی مرکز تربیت مربی با اعلام این خبر بیان داشت : این دوره آموزش حضوری توسط آموزشگاه آیلار قزوین و با همکاری دپارتمان فناوری مد ولباس وصنایع دستی مرکز تربیت مربی با حضور مدیران ، کارشناسان و دست اندرکاران صنعت مد ولباس کشوری و شرکت های مطرح فعال برای بانوان در حال برگزاری می باشد.

ایشان افزود: اساتید این دوره آموزشی توسط اشرف کاظمی و معصومه باغبانی نژاد اجرا می گردد.

شایان ذکر است با رعایت پروتکل های بهداشتی در این دوره آموزش حضوری نکات مهم و تخصصی آموزش دوخت لباس شب و عروس و لباس های خاص مردانه وزنانه اجرا و مطرح می گردد.


تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١ | ساعت درج خبر : ١٤:٣٨ | تعداد نمایش خبر : 258
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: