نسخه چاپي ارسال به دوست


چاپ اولین کتاب با عنوان "حرکت به سوی مشاغل و مهارت های سبز در ایران"در نشر مهارت آموزی و مربیان

کتاب "حرکت به سوی مشاغل و مهارت های سبز در ایران" به عنوان نخستین اثر چاپی نشر مهارت آموزی و مربیان در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور موفق به اخذ شماره استاندارد بین‌المللی کتاب (شابک) شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، به نقل از روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور؛ کتاب "حرکت به سوی مشاغل و مهارت های سبز در ایران" به عنوان نخستین اثر چاپی نشر مهارت آموزی و مربیان در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور موفق به اخذ شماره استاندارد بین‌المللی کتاب (شابک) گردید.

این اثر با مرور منابع و بررسی مشاغل سبز در کشورهای جهان، رتبه‌بندی و تعیین اولویت‌های جامعه و اعمال روش تهیه برنامه درسی براساس ساختار توانایی‌های مشاغل، لیستی جامع و کامل از مشاغل سبز و حوزه های مرتبط با آن در ایران جمع آوری و ارائه گردیده است که می‌تواند برای تصمیم‌گیران و علاقه‌مندان حوزه مشاغل سبز بسیار کاربردی باشد.

شایان ذکراست نشر مهارت‌آموزی و مربیان با اخذ مجوز فعالیت در تولید محتوای چاپی و دیجیتال پذیرای آثار مربیان، کارشناسان و دیگر اندیشمندان در شاخه های متعدد اشاعه و نشر فرهنگ مهارت آموزی در آموزش های فنی و حرفه ای در ایران می باشد.


تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١ | ساعت درج خبر : ١٤:٤٥ | تعداد نمایش خبر : 218
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: