نسخه چاپي ارسال به دوست


سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان دراولین نشست بسیج در سال 1401: بسیج همیشه و در همه مسائل پیشگام بوده است

 

اولین نشست بسیج با حضور اعضای کمیته بسیج اداره کل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان هرمزگان؛ رضا علیزاده، در اولین نشست بسیج که با حضور اعضای کمیته بسیج برگزار شد، اظهار کرد: بسياري از پيشرفت‌هاي كشور مرهون تفكر بسيجي است. بسیج ۵ آذر ۱۳۵۸ به فرمان امام خمینی تشکیل شد و پس از تصویب مجلس شورای اسلامی در دی ۱۳۵۹ به‌طور قانونی رسمیت پیدا کردـ

رضا علیزاده اذعان کرد : هريك از آحاد قشرهاي مختلف جامعه كه داراي روحية حساس مسئوليت و ايمان باشد، بسيجي است. بسياري از پيشرفت‌ها و موفقيت‌هاي نظام اسلامي در عرصه‌هاي مختلف مرهون تفكر بسيجي است.

وی از جمله اهداف بسیج را ايجاد توانايي‌هاي لازم در آحاد مردم به منظور كمك به هنگام بروز بلايا و حوادث غيرمترقبه، افزايش توان رزمي و عقيدتي نيروهاي بسيجي، اجراي آموزش‌هاي نظامي و عقيدتي، حفظ و انسجام كليه نيروهاي بسيجي، كمك به دولت در امر سازندگي و... عنوان کرد و گفت : بسیج همیشه و در همه مسائل پیشگام بوده است.

وی افزود : عملکرد یک‌ساله بسیج را ارائه و بیان کرد : برپایی مسابقات فوتسال ویژه کارکنان و مربیان، همکاری در برگزاری مراسم بزرگداشت دومین سالگرد سردار سلیمانی، تهیه لباس بسیجیان، گرفت کارت‌های شناسایی بسیجیان فعال، حمایت مالی از 25 نفر ایتام تحت پوشش کمیته امداد توسط بسیجیان این اداره کل، همکاری در برپایی میز خدمت در مصلای 6 شهرستان و همکاری در برگزاری برنامه‌های تبلیغی ملی و مذهبی از برنامه‌های اجرایی این اداره کل بوده است.

سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، تصریح کرد: در نظر داریم سالجاری با تقویت روحیه جهادگری و نشاط در اجرای برنامه‌های مهارت‌آموزی بسیجیان و در اجرای تفاهم‌نامه‌های آموزشی با سپاه امام سجاد در ترویج و توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کارآفرینی موفق عمل کنیم.

وی از دیگر برنامه‌های سال جاری را برپایی نمایشگاه، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، سفرهای زیارتی و سیاحتی با هدف شناسایی و تبلیغ ظرفیت های گردشگری استان و تلاش برای ایجاد آموزش های مورد نیاز استان بیان کرد.

در این نشست که به ریاست سرپرست اداره کل برگزار گردید ، نوروز دولت‌شاه، فرمانده بسیج اداره کل، گلزار نظری، معاون آموزش و پژوهش، علی حاتمی، مسئول آموزش، عبدالرحیم رهروران، رهروان رییس اداره آموزشگاه‌های آزاد، جواد حیدری رییس اداره امور عمومی، معصومه اردالی، رییس اداره آزمون، معصومه صفری‌نیا، فرمانده بسیج خواهران، محسن امیری معاون حراست، و مسئول روابط عمومی در جلسه به عنوان اعضای کمیته حضور داشتند.

 


تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١ | ساعت درج خبر : ١٥:٢٦ | تعداد نمایش خبر : 219
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: