نسخه چاپي ارسال به دوست


بازدید رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان، از مرکز هتل داری و گردشگری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان، در راستای تحقق شعار سال و توسعه اشتغال پایدار از مرکز هتل داری و گردشگری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان، وهب مختاران، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت : گردشگری یکی از اصلی ترین محورهای توسعه استان است.

وی گفت: در همین مسیر، یکی از مؤلفه‌های اصلی توسعه انسانی، آموزش و توانمندسازی است به شکلی که از این طریق می‌توان مشارکت توام با بهره‌وری نیروی انسانی را در فرایند توسعه کشور شاهد بود.

مختاران بیان کرد: نیروی انسانی توانمند در مسیر توسعه گردشگری، بر شاخص‌هایی همچون رشد اقتصاد محلی، اشتغال و توزیع عادلانه درآمد تاثیرگذار است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد، آموزش‌های فنی و حرفه ای می تواند فرد را برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار آماده کند یا کارآیی و توانایی وی را در انجام امور محوله افزایش دهد.

احمد شانیان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان، در این بازدید با اشاره به فضا و ظرفیت های مناسب موجود در مرکز هتل داری و گردشگری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بیان کرد: توسعه صنعت گردشگری در جامعه یکی از محورهای اصلی فعالیت های اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار است.

وی خاطر نشان کرد: استان همدان به دليل دارا بودن شرايط اقليمي مناسب و طبيعت بكر، فرهنگ، آداب و سنن خاص يكي از مناطق مناسب براي توسعه صنعت گردشگري است.

 


تاریخ درج خبر : شنبه ٣١ ارديبهشت ١٤٠١ | ساعت درج خبر : ١٤:٣٤ | تعداد نمایش خبر : 259
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: