پیگیری طرح مهارت آموزی در محیط های جوار کارگاهی و بین کارگاهی:بازدید مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان چهارمحال و بختیاری از شرکت آتیه سازان نگین فراز
علیرضا کریمزاده به همراه معاونین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان چهارمحال و بختیاری روز یکشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ از شرکت آتیه سازان نگین فراز واقع در قطب صنعتی شهرکرد بازدید داشتند.
 ٠٩:١٧ - دوشنبه ١٣ تير ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار می کند؛ نخستین جشنواره طراحی لباس همسان مهارتی
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از برگزاری نخستین جشنواره طراحی لباس همسان مهارتی در راستاي فرهنگ سازي و هویت سازمانی خبر داد.
 ١٤:٢٥ - يکشنبه ١٢ تير ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیش از ۷۸۹ هزار نفر ساعت آموزش فنی و مهارتی در خراسان شمالی برگزار شد
معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی گفت: بهار امسال بیش از ۷۸۹ هزار نفر ساعت آموزش فنی و مهارتی در مراکز دولتی و آموزشگاه های بخش خصوصی استان برگزار که حدود ۲۰ درصد از تعهدات امسال محقق شد.
 ١٣:٣٣ - يکشنبه ١٢ تير ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
برندسازی؛ مولفه مهم در کنار ارائه آموزش‌های مهارتی
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان در جلسه‌ی هم اندیشی آموزشگاه‌های آزاد با حضور « سید اسماعیل سید اشرفی» رئیس هیأت مدیره کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایان آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای کشور گفت: برندسازی آموزشگاه‌های آزاد به منظور ارائه تخصصی آموزش‌های مهارتی مورد توجه قرار دارد.
 ١٣:٢٢ - يکشنبه ١٢ تير ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان با نمایندگان کانون انجمن‌های صنفی مؤسسات کارآموزی آزاد آذربایجان غربی دیدار کرد.
به منظور بهره گیری از پتانسیل و توانمندی‌های بخش خصوصی، توسعه اخلاق حرفه‌ای در سطوح مدیریت آموزشگاه‌های فنی و حرفه ای آزاد و تعامل بیش از پیش مؤسسات کارآموزی آزاد، نشست هم انديشي کانون انجمن‌های صنفی مؤسسات کارآموزی آزاد برگزار شد.
 ١٠:٥٥ - يکشنبه ١٢ تير ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
ارائه آموزش های مهارتي فنی و حرفه ای به 615 نفر از روستائيان و عشاير درسه ماهه نخست سالجاري استان آذربايجان غربي
با هدف توانمند سازی نیروی کار روستایی برای مشارکت در فعالیت های صنعتی و بهبود تولیدات بخش کشاورزی آموزش فني و حرفه اي استان آذربايجان غربي درسه ماهه نخست سالجاري به 615 نفر از روستائيان و عشاير استان آموزش های مهارتي فنی و حرفه ای ارائه نموده است.
 ١٠:٥١ - يکشنبه ١٢ تير ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان خبر داد: كمك مربیان رشته های برق و تاسیسات به زلزله زدگان بنادرلنگه و خمیر
سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان از مساعدت مربیان و روسای مراکز در تعمیر و راه اندازی مخزن آب ، کولر و امور تاسیساتی برای زلزله زدگان خبر داد.
 ١٠:٤٣ - يکشنبه ١٢ تير ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر: طرح نخلستان ویژه مهارت آموزی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در استان بوشهر اجرا می شود
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: نخلستان طرحی است ویژه فارغ‌التحصیلان دانشگاهی که متناسب با رشته آنان بازار کاری وجود ندارد و در قالب این طرح به آنها در مدت ۶ ماه مهارت‌های فناوری اطلاعات آموزش داده می شود که در کشور ۵۰۰ هزار فرصت شغلی در این زمینه وجود دارد.
 ١٠:٣٢ - يکشنبه ١٢ تير ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
انعقاد تفاهم‌‎نامه سه جانبه همکاری بین مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی و حرفه‌ای،شرکت کشت و صنعت و دامپروی مغان و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل
بمنظور استفاده از ظرفیت‌های شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان دراجرای طرح کاربینی مربیان کشور، تفاهم ‎نامه ‎ای بین مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی و حرفه‌ای،شرکت کشت و صنعت و دامپروی مغان و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل به منعقد شد.
 ١٠:٠٠ - يکشنبه ١٢ تير ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده ولی فقیه در خوزستان؛ درسایه مهارت است که شغل ایجاد می‌شود
نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز گفت: مشکل اصلی مردم را اشتغال بیان ولی به افراد جویای کار توصیه کرد با مهارت آموزی، بستر ایجاد اشتغال را برای خود فراهم کنند.
 ٠٩:٥٢ - يکشنبه ١٢ تير ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>