نسخه چاپي ارسال به دوست


ایجاد اولین قطب کاربینی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در حوزه کشاورزی و دامپروری

در راستای ایجاد زمینه های همکاری فی مابین ، روز شنبه بیست و هشتم خردادماه 1401 وبینار هم اندیشی همکاری های سه جانبه در خصوص ارتقاء سطح آموزش و توانمند سازی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در حوزه کشاورزی و دامپروری، با حضور رییس مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، نماینده شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان و مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به نقل از روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای؛ این وبینار بمنظور ایجاد تعامل جهت هم افزایی علمی، تخصصی و مهارتی و استفاده از پتانسیل ها و امکانات آموزشی طرفین بمنظور توانمندسازی مهارتی مربیان و استادکاران مهارتی و توسعه آموزش‌های مشارکتی برگزار و مقرر گردید تفاهم نامه ی سه جانبه در این خصوص تنظیم و اولین قطب کاربینی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در حوزه کشاورزی و دامپروری در استان اردبیل ایجاد گردد.

نظیفی، نایب رییس هیات مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان، به ظرفیت های موجود در شرکت و وجود زنجیره کامل تولید در حوزه های مختلف کشاورزی و دامپروری در این شرکت اشاره نمود.

رضا باجولوند، رییس مرکز تربیت مربی، ایجاد آکادمی آموزشی جهت ارائه آموزش های ملی و بین المللی به متقاضیان آزاد داخلی و خارجی را یکی از زمینه های همکاری بیان نموده و ظرفیت های موجود در شرکت کشت و صنعت مغان را بمنظور حضور مربیان گروه کشاورزی در این مجموعه  جهت کاربینی و تجربه اندوزی بسیار موثر دانستند.

ایشان همچنین افزود: هدف کاربردی بودن این طرح است که منجر به آشنایی مربیان با تکنولوژی های نوین و مورد نیاز بازار کار خواهد شد.

یونسی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای اردبیل ضمن اعلام آمادگی جهت همکاری و نظارت بر برنامه های مشترک پیشنهاد بازدید هیات مدیره شرکت از مرکز تربیت مربی را مطرح نمودند که مورد استقبال واقع شد.

در پایان رضا باجولوند ضمن جمع بندی مطالب مطروحه اضافه نمودند که در کنار این کار می توان تعیین صلاحیت حرفه ای استادکاران مهارتی شرکت کشت و صنعت مغان نیز در برنامه قرار گیرد.


تاریخ درج خبر : دوشنبه ٣٠ خرداد ١٤٠١ | ساعت درج خبر : ٢٠:٥١ | تعداد نمایش خبر : 133
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: