" حمایت از کالای ایرانی "                       

صفحه اصلي|پست الكترونيكي|منشور اخلاقي سازمان|English
جستجوي پيشرفتهجستجو در وب
? اخبار > همزمان با نماز جمعه 8 اردیبهشت ماه صورت گرفت: برپایی نمایشگاه دستاوردهای آموزش فنی و حرفه ای به مناسبت هفته کار و کارگر


نسخه چاپي  ارسال به دوست


همزمان با نماز جمعه 8 اردیبهشت ماه صورت گرفت: برپایی نمایشگاه دستاوردهای آموزش فنی و حرفه ای به مناسبت هفته کار و کارگر

همزمان با نماز جمعه 8 اردیبهشت ماه سال جاری نمایشگاه دستاوردهای آموزش فنی و حرفه ای به مناسبت هفته کار و کارگر برپا می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور این نمایشگاه با مشارکت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و همکاری ویژه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران برپا شد.

بنا بر این گزارش، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با هدف ترویج و ارتقای آموزش های مهارتی، کار و کارآفرینی در جامعه با حضور فعال آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای و مراکز دولتی تابعه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در 40 غرفه در نمایشگاه مذکور در رشته های خدمات آموزشی و فناوری اطلاعات،طلا و جواهر ، اتومکانیک، صنایع دستی و هنر ، صنایع پوشاک، امور مالی و بازرگانی ،فناوری ارتباطات، گیاهان دارویی، طب سنتی، گردشگری، معماری، تعمیر تلفن همراه و تبلت، تعمیرات سخت افزار و نرم افزار، مدیریت هوشمندسازی ساختمان به معرفی خدمات و  دستاوردهای مهارتی پرداختند.

به گزارش روابط عمومی این سازمان، در نمایشگاه مذکو  در غرفه تبليغات در سه حوزه معرفي مراكز آموزش فنی و حرفه ای، فعاليتهاي اداره كل استان تهران و اطلاعات مربوط به آموزشگاه های آزاد از جمله نحوه أخذ مجوزهاي تأسيس و ...  با توزیع بروشور و راهنمایی كارشناسان به اطلاع رسانی پرداخته شد.

شایان ذکر است در این نمایشگاه در غرفه ای با حضور کارشناسان مربوطه به امر  مشاوره و هدايت شغلي و كاريابي و با  تهيه تيزر و مصاحبه با مهارت آموختگاني كه موفق به اشتغال شده اند اقدام به ترويج مهارت آموزي شد.

ارائه خدمات رایگان شامل پیرایش مردانه، گریم کودک و بزرگسال، عکاسی کودکان با محوریت مهارت آموزی از جمله برنامه های نمایشگاه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بود.

شایان ذکر است، در راستای تولید محتوای مهارتی و ترویج مهارت آموزی،عکاسی از کودکان مجهز به پوششی مزین به شعارهای مهارتی، کلاه ایمنی و با نمای تجهیزات و دستگاه های آموزش های فنی و حرفه ای صورت گرفت.

این گزارش می افزاید: غرفه مسابقات ملی مهارت در نمایشگاه مذکور با فراهم کردن زمینه های آشنایی مخاطبان با مسابقات ملی مهارت اقدام به اطلاع رسانی و همچنین ارایه توضيح و تكميل فرم متقاضيان  علاقمندان حائز شرایط برای شرکت در هجدهمین مسابقات ملی مهارت می کند.

همچنین در نمایشگاه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به منظور توسعه هم افزایی و تعامل با سایر دستگاه ها غرفه ای برای نشست با مسوولان بازدید کننده اختصاص داده شد.

  شايان ذكر است طرح پودمان آموزشي در حوزه أوقات فراغت با عنوان" طرح ايران مهارت" که با مشارکت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران و آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای تهران تهیه شده است، در این‌نمایشگاه معرفی و اطلاع  رسانی شد.

 طرح پودمان آموزشی در حوزه اوقات فراغت که توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در ۵۰۰ پودمان آموزشی تدوین شده  به عنوان تنها سازمانی که در این حوزه دارای ایده برتر می باشد توسط سازمان ملی جوانان انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفته است.

غرفه مجتمع نیکوکاری رعد، انجمن حمایت از معلولین اسلام شهر، آموزشگاه  آزاد فنی و حرفه ای بانوان کوتاه قامت، کارگاه مشترک اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران و شرکت سامسونگ، آموزشگاه طب سنتی از دیگر غرفه های این نمایشگاه بود.

در نمایشگاه این سازمان با حضور آموزشگاه آزاد در حوزه طب سنتی عرقیات سنتی بین بازدیدکنندگان به صورت رایگان توزیع شد.

همچنین توزیع رایگان تولیدات آموزشگاه های آزاد شیرینی پزی وآشپزی از دیگر خدمات این سازمان در نمایشگاه مذکور بود.

بازدید از نمایشگاه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به  نشانی: ميدان فلسطين - خيابان طالقاني- به سمت خيابان قدس - ضلع جنوبي حد فاصل خيابان وصال و نادري -ضلع شرقی دانشگاه تهران- برای عموم آزاد بود.


تاریخ درج خبر : جمعه ٨ ارديبهشت ١٣٩٦ | ساعت درج خبر : ٠٢:٠٥ | تعداد نمایش خبر : 2435

صفحه اصلي|معرفي سازمان|پست الكترونيكي|تربيت مربي|منشور اخلاقي سازمان|English
بازديدکنندگان اين صفحه:23084854|بازديدکنندگان امروز:28615|کل بازديدکنندگان:104216137|بازديدکنندگان آنلاين:34|زمان بارگزاري صفحه:0.3910ثانيه