نسخه چاپي ارسال به دوست

با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛
نخستین آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد سفارش محور افتتاح شد

نخستین آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد سفارش محوردر کشور در هفته ملی مهارت توسط رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، نخستین آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد سفارش محور، ویژه آموزش های بنگاه های اقتصادی، در مرکز آموزش و  تحقیقات صنعتی ایران، با حضور سلیمان پاک سرشت، رئیس سازمان و سعید نبوی، مدیر عامل مرکز آموزش و  تحقیقات پروانه تأسیس و فعالیت دریافت کرد.

سلیمان پاک سرشت، با اشاره به ارائه آموزش مهارتی در این مراکز بر اساس سفارش آموزشی بنگاه های اقتصادی، گفت: مرکز آموزش و  تحقیقات صنعتی ایران، با توجه به سوابق آموزشی مثبت  مجری برگزاری نخستین دوره های یادگیری و ارتقای مهارت شاغلین است و  موفق به دریافت پروانه تأسیس از سوی این سازمان شد.

بنا براین گزارش، آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد سفارش محور، با هدف ارائه آموزش بر اساس نیازهای آموزشی بنگاه های اقتصادی شکل گرفته اند که دوره های یادگیری و ارتقای مهارت را در مکان های مورد توافق طرفین برای گروه های هدف اجرا می کند.

این گزارش می افزاید: در حاشیه این مراسم، سلیمان پاک سرشت، از فعالیت های انتشاراتی و سمعی و بصری مرکز آموزش و  تحقیقات صنعتی ایران بازدید کرد.


تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٢ مرداد ١٣٩٨ | ساعت درج خبر : ١١:٤١ | تعداد نمایش خبر : 3915
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: