" سال 1398 ؛ رونق تولید "                                      

صفحه اصلي|منشور کاری|پست الكترونيكي|English|حفظ حریم شخصی|توافق سطح خدمات
جستجوي پيشرفته جستجو در وب
? اخبار > انعقاد تفاهم نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان تهران و اتحادیه صنف تولیدکنندگان و تعمیرکاران لوازم الکترونیک و الکتروتکنیک این استان


نسخه چاپي  ارسال به دوست


انعقاد تفاهم نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان تهران و اتحادیه صنف تولیدکنندگان و تعمیرکاران لوازم الکترونیک و الکتروتکنیک این استان

تفاهم نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان تهران و اتحادیه صنف تولیدکنندگان و تعمیرکاران لوازم الکترونیک و الکتروتکنیک این استان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، حمیدرضا خانپور، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در آیین امضای تفاهم نامه همکاری با اتحادیه صنف تولیدکنندگان و تعمیرکاران لوازم الکترونیک و الکتروتکنیک تهران گفت: تجارت و کسب و کار بدون مهارت حرفه ای تولیدات را به نابودی می کشاند.

حمیدرضا خانپور با تأکید بر این مطلب که رضایتمندی مستمر مشتریان در دستورکار تولیدکنندگان داخلی قرار گیرد، اذعان نمود: تأثیر خدمات پس از فروش را در بالابردن رقابت بین تولیدکنندگان بسیار مهم می باشد و رقابت سالم بین تولید کنندگان افزایش کیفیت محصولات و شکوفایی اقتصاد کشورمان را به همراه دارد.

وی با تأکید بر اصل مشتری مداری، خدمات پس از فروش را در 4 بخش خدمات قبل از فروش، خدمات حین فروش، خدمات بعد از فروش و خدمات بدون فروش عنوان نمود.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران از تعامل بسیار خوب اداره کل با واحد های تولیدی ،صنعتی و خدماتی و فراهم شدن زمینه فعالیت مشترک اعلام کرد ،در اختیار گذاشتن تجهیزات، محصولات به روز خود بسیاری از واحدهای تولیدی و اصناف به مرکزآموزش فنی و حرفه ای جهت آموزش جوانان و ارتقای مهارت شاغلین در راستای ارائه هرچه بهتر خدمات پس از فروش به مشتریان خبر داد.

وی نیازسنجی مهارتی شاغلین و تهیه و تدوین استانداردهای مهارتی تکمیلی به منظور تأمین، به روز رسانی و ارتقای مهارت نیروی انسانی در اتحادیه صنف تولیدکنندگان و تعمیرکاران لوازم الکترونیک و الکتروتکنیک، استفاده از پتانسیل، امکانات علمی و اجرایی طرفین جهت ارتقاء کیفیت دوره های آموزشی، تدوین سرفصل علمی آموزشی و تولید محتوای درسی و بسته های آموزشی برای دوره های مهارتی و ... را اهداف انعقاد این تفاهم نامه برشمرد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران خاطر نشان کرد: بررسی و فراهم نمودن زمینه تأیید و تصویب استانداردهای آموزشی، صدور گواهینامه ارتقاء مهارت کارگران و کارشناسان معرفی شده از سوی اتحادیه، صدور گواهی حضور در دوره، همکاری در اجرای آموزش و ارتقای مهارت حرفه ای مربیان و کارشناسان طرفین و توسعه آموزش اخلاق حرفه ای در کار و حمایت از تولید ملی از تعهدات این مجموعه می باشد.

وی ارائه آموزش های مهارتی در زمینه افزايش كيفيت، امنيت و سرعت خدمات پس از فروش را موجب بهتر شدن تصوير ذهني مشتريان و بازارهای هدف از خدمات پس از فروش عنوان و اشاره نمود: در این تفاهم نامه مقرر شده است همکاری در زمینه مطالعه، بررسی و شناسایی مهارت ها، شایستگی ها، الگوی آموزشی کسب و کار، فناوری های نوین و پیشرفته و مشاغل جدید در صنف، همکاری در زمینه تدوین استانداردهای آموزشی، همکاری در اجرای آموزش و ارتقای مربیان، همکاری در اجرای آزمون و ... توسط اتحادیه صنف تولیدکنندگان و تعمیرکاران لوازم الکترونیک و الکتروتکنیک صورت پذیرد.

 شایان ذکر است در آیین انعقاد این تفاهم نامه که در 5 ماده و اعتبار یک ساله منعقد گردید با حضور صادق فیض آبادی رییس هیأت مدیره اتحادیه صنف تولیدکنندگان و تعمیرکاران لوازم الکترونیک و الکتروتکنیک واعضاء هیئت مدیره و حمیدرضا خانپور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران و جمعی از مسئولین ارشد اداره کار برگزار شد.


تاریخ درج خبر : سه شنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٤ | ساعت درج خبر : ١٠:٣٥ | تعداد نمایش خبر : 3709
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

صفحه اصلي|معرفی سازمان|منشور کاری|پست الكترونيكي|English
بازديدکنندگان اين صفحه: 15984512 | بازديدکنندگان امروز: 9282 | کل بازديدکنندگان: 115027450 | بازديدکنندگان آنلاين: 9 | زمان بارگزاري صفحه: 0.4020 ثانيه