" فرا رسیدن سال 1397 مبارک باد "                        

صفحه اصلي|پست الكترونيكي|منشور اخلاقي سازمان|English
جستجوي پيشرفته جستجو در وب
? اخبار مهم


در ديدار با سفير سوييس در ايران مطرح شد؛ تعاملات در حوزه آموزش هاي مهارتي با كشور سوييس توسعه مي يابد
معاون وزير و رئيس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، امروز بيست و هفتم اسفند ماه با سفير سوييس با هدف توسعه تعاملات دو كشور در محل اين سازمان ديدار و گفتگو كرد.
 ١٣:٣٥ - يکشنبه ٢٧ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
سال نو مبارک
فرا رسیدن سال 1397 مبارک باد
 ٠٩:٤٩ - يکشنبه ٢٧ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در ديدار با خانواده شهداي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور تأكيد شد:با زنده نگه داشتن یاد شهدا و پاسداشت خانواده هایشان قدردان این ایثارگری ها باشیم
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، شنبه بيست و ششم اسفند ماه در ديدار با خانواده شهدا گفت: سعی می کنیم با زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و پاسداشت خانواده هایشان قدردان این ایثارگری ها باشیم.
 ١٥:٣٥ - شنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در آئين معارفه و تجليل معاونان سابق و جديد آموزش سازمان مطرح شد:
ارتقاي اثربخشي آموزش هاي مهارتي با هم افزايي حوزه هاي مختلف سازمان محقق مي شود
معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي گفت: ارتقاي اثربخشي آموزش هاي فني و حرفه اي با هم افزايي معاونت هاي مختلف سازمان محقق مي شود.
 ١٣:٠٥ - شنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در آئين معارفه و تجليل معاونان سابق و جديد پژوهش، برنامه ريزي و سنجش مهارت سازمان مطرح شد:
سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در آستانه جهشي خوب در مسير تحول نظام آموزش كشور است
معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي گفت: با انگيزه و نگاهي كه در همه كنشگران عرصه آموزش ديده مي شود، سازمان آموزش فني و حرفه اي مي تواند در آستانه يك جهش خوب قرار گيرد و منشاء تحول براي ارائه خدمات مورد نياز جامعه باشد.
 ١٢:٤٥ - شنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون وزير و رئيس سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور در ديدار با رؤساي مراكز استان سيستان و بلوچستان تأكيد كرد:تجهيز و به روز رساني مراكز آموزش فني و حرفه اي در راستاي توسعه آموزش هاي مهارتي و ايجاد اشتغال ضرورت دارد
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای در ديدار با رؤسای مراکز و مسؤولان واحدهای ستادی در استان سیستان و بلوچستان بر ضرورت تجهيز و به روز رساني مراكز آموزش فني و حرفه اي در راستاي توسعه آموزش هاي مهارتي و ايجاد اشتغال تأكيد كرد.
 ١٣:٤٤ - شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
درنشست معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با مربیان مطرح شد: ارائه آموزش های مهارتی مهمترین اقدام رهایی از مشکلات بیکاری است و مربیان پیش قراولان حل این مشکل هستند
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با حضور در اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان سیستان و بلوچستان درخلال دیدار با جمعی از مربیان، ارائه آموزش های مهارتی را مهمترین اقدام رهایی از مشکلات بیکاری دانست و مربیان را به عنوان پیش قراولان حل این مشکل عنوان کرد.
 ١٣:١٨ - شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
استاندار سيستان و بلوچستان تأكيد كرد: ایجاد پل ارتباطی بین مراکز مهارت آموزی و دانشگاه ها در راستاي ايجاد اشتغال ضرورت دارد
استاندار استان سيستان و بلوچستان بر ضرورت ایجاد پل ارتباطی بین مراکز مهارت آموزی و دانشگاه ها با هدف گسترش فرهنگ اشتغال از طریق مهارت آموزی تأكيد كرد.
 ١٣:١٢ - شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضورمعاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور؛جشنواره غذای بومی محلی سیستان و بلوچستان افتتاح شد
جشنواره غذای بومی محلی سیستان و بلوچستان با حضور دکتر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در تالار 6 مرداد مرکز شماره یک فنی حرفه ای زاهدان گشایش یافت.
 ٠٦:٤٥ - جمعه ١٨ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در ديدار با اعضای کانون خبرگان و کارآفرینان مهارتی ایران و مدال آوران مسابقات جهانی مهارت مطرح شد: مسابقات ملي مهارت نيازمند منابع، سازماندهي و حمايت هاي ملي است
معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي تأكيدكرد: سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور مجري برگزاری مسابقات ملی مهارت در كشور است و برگزاري شايسته اين مسابقات عزم و مشارکت جدی دیگر دستگاه ها را می طلبد.
 ١٣:١٩ - دوشنبه ١٤ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

صفحه اصلي|معرفي سازمان|پست الكترونيكي|تربيت مربي|منشور اخلاقي سازمان|English
بازديدکنندگان اين صفحه: 5608662 | بازديدکنندگان امروز: 28962 | کل بازديدکنندگان: 90532104 | بازديدکنندگان آنلاين: 17 | زمان بارگزاري صفحه: 0/4730 ثانيه