نسخه چاپي  ارسال به دوست


استقبال مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام علی (ع) بروجرد از فعالیتهای پژوهشی دانش آموزان و دانش جویان

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان، درهفته پژوهش، مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام علی (علیه السلام) بروجرد میزبان جمعی از دانشجویان و دانش آموزان علاقمند به فراگیری مهارت در مقاطع مختلف تحصیلی بود.

محسن برنا رئیس آموزش فنی و حرفه ای بروجرد با تاکید بر نیاز به تعامل بیشتر مدرسه و دانشگاه با آموزش فنی و حرفه ای بعنوان متولیان  رسمی آموزش در کشور گفت: بازدید جوانان از مراکز آموزش فنی و حرفه ای درهفته پژوهش فرصت مناسبی است تا با ترویج فرهنگ مهارت آموزی بین قشر آینده ساز کشور، زمینه لازم  برای رشد و شکوفایی استعدادهای آنان در جهت تحقق سیاست های کلی اشتغال فراهم آید.

وی افزود: سیاست های کلی اشتغال ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) مبنی بر آموزش نیروی انسانی  متخصص ، ماهر و کارآمد متناسب با نیازهای بازار کار است و مراکز آموزش فنی و حرفه ای نقش بسیار مهمی در توانمندسازی و ارتقاء مهارت افراد ایفا می کنند.

برنا گفت: مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بروجرد بعنوان متولی رسمی ارائه دهنده آموزش های مهارتی در حوزهای صنعت، کشاورزی، فرهنگ و هنر از فعالیت های پژوهشی با توجه ظرفیت ها و تجهیزات موجود استقبال نموده و آماده ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی به علاقمندان و فعالان در این زمینه و ایجاد بستری مناسب برای عملی کردن پژوهش ها می باشد.


تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٩ دی ١٣٩٧ | ساعت درج خبر : ٠٩:٥٥ | تعداد نمایش خبر : 661
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: