" اقتصاد مقاومتي            اقدام و عمل "                 

صفحه اصلي|پست الكترونيكي|منشور اخلاقي سازمان|English|تماس با ما
آموزش مهارت های فنی و حرفه ای تا چه حد برای اشتغالزایی جوانان موثر می باشد؟

خیلی زیاد
زیاد
متوسط
کم

اخبار
  • تکریم و معارفه سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان
    به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان، آیین تکریم و معارفه سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان ،صبح امروز 28 دیماه سالجاری، توسط قائم مقام رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و با حضور مدیر کل منابع انسانی سازمان و مسئولین و کارشناسان این اداره کل در سالن جلسات برگزار شد.

  • برگزاري مراسم بزرگداشت آیت اله هاشمی رفسنجانی در سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور
    به مناسبت رحلت آیت اله هاشمی رفسنجانی، روز چهارشنبه مورخ 22/10/95، مراسم بزرگداشت و يادبودي در محل سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور ، با حضور معاون وزير و رييس ، مسؤولان و همكاران اين سازمان برگزار شد. به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، تلاوت آياتي چند از كلام ا... قرآن مجيد، سخنراني رييس سازمان و مداحي سوگواري از برنامه هاي مراسم مذكور كه به صورت وبينار همزمان براي تمام ادارات كل آموزش فني و حرفه اي كشور از طريق پرتال سازمان قابل پخش بود. محمد امين سازگارنژاد، معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي و رييس اين سازمان، در ابتداي سخنان خود طي پيام تسليتي به مناسبت رحلت جانگداز آیت اله هاشمی رفسنجانی براي ايشان رحمت واسعه و همنشيني با اولياء و اوصياء الهي را مسئلت كرد. وي بيان داشت: آيت اله هاشمي رفسنجاني نه به عنوان فردي صاحب منصب، بلكه به عنوان فردي با ديدگاه منطقي وعقلاني و بزرگ مردي كه وجود خويش را مصروف تعالي نظام و جامعه كرده است، داراي ارزش و ارج مي باشد. محمد امين سازگارنژاد، با اشاره به وجود بحران هاي جهاني و به ويژه در كشورهاي منطقه آسيا، رويكرد منطقي و عقلاني ايشان را در ايجاد وتداوم امنيت خاطر ملت، آسودگي و آرامش كشورمان پشتوانه اي ارزشمند عنوان كرد. وی اضافه نمود: این بحرانی که ناشی از تندروی ها و افراط گری است متوجه جمهوری اسلامی ایران نیز بوده و هست و در مقاطع مختلف کشور ما را نیز نشانه رفته و قربانی گرفته است. مقام معظم رهبری و آیت اله هاشمی نیز هدف همین تروریسم کور قرار گرفته اند. معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي بيان داشت: امنيت ملي و آرامش خاطري كه در كشورمان برقرار است، حاصل وجود انسان هاي بزرگي همچون آيت اله هاشمي رفسنجاني مي باشد. وي در ادامه تأكيد كرد: جنس حضور ايشان آن چنان ارزشمند است كه در آينده به چنين الگوهايي براي تداوم حيات جامعه نيازمنديم. رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، همراهي و همدلي دولت، مجلس و ملت را براي تأمين امنيت جامعه و خانواده ها امري ضروري عنوان كرد. محمد امين سازگار نژاد بيان داشت: در اين مراسم نقش والاي آيت اله هاشمي رفسنجاني را در دوام و بقاي آرامش و امنيت كشور ارج نهاده و تجليل مي نماييم. وي در خاتمه اظهار اميدواري كرد كه هركدام از ما بتوانيم مسؤوليت خويش را در دنياي پرتلاطم امروز شناخته و با صداقت، اخلاص و امانت عهده دار رسالتي كه بردوشمان است، باشيم. معاون وزير ضمن تسليت مجدد اين مصيبت بزرگ به مقام معظم رهبري، ملت ايران و خانواده معزز ايشان صبر مسئلت كرد.

  • معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور: تحقق جامعه پيشرو و توسعه يافته با تأكيد بر مهارت آموزي
    معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور بيان داشت: تحقق جامعه پيشرو، همراه با رشد و توسعه با تأكيد به مهارت آموزي محقق مي شود.

پیام تسلیت معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت شهادت آتش نشانان فداکار و با شهامت
سانحه تأسف بار آتش سوزي ساختمان پلاسكو كه منجر به شهادت جمعي از هموطنان خصوصاً آتش نشانان عزيز كشورمان شد، اندوهي عظيم و دردي عميق بر دل هايمان گذاشت. رشادت و شجاعت اين قهرمانان بي ادعا روح حماسه و فداكاري را در اذهان هم وطنان عزيزمان دميد و ديگر بار ايران و ايراني را سرافراز كرد.
 ١١:١٠ - شنبه ٢ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
فرماندار سنقر:
توجه به آموزش های فنی و حرفه ای، در حال حاضر امری ضروری است
یاور محمدی فرماندار شهرستان سنقر در جلسه شورای مهارت شهرستان که با حضور مدیرکل و کارشناسان آموزش فنی و حرفه ای استان، مدیران دستگاه های اجرایی استان و شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد گفت : متأسفانه نگاه جامعه در رفع معضل بیکاری به سمت دولت است و اکثر بیکارانی که جویای کار هستند منتظر استخدام های دولتی هستند .
 ١٠:١٠ - شنبه ٢ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
با افزایش 120 درصدی آموزش روستاییان محقق شد:
آموزش 4 هزار و 532 نفر از روستاییان در قالب طرح توانمند سازی روستاییان و عشایر در استان خراسان جنوبی
در 9 ماهه سالجاری 720 هزار و 493 نفر ساعت آموزش مهارتی به روستائیان استان خراسان جنوبی ارائه شده است.
 ٠٩:٥١ - شنبه ٢ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
فرماندار خلخال:
آموزش های فنی و حرفه ای مهمترین راهکار رفع مشکل بیکاری در کشور است
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل، فریدون بابایی فرماندار خلخال درجریان بازدید از کارگاه های مرکز آموزش فنی وحرفه ای خلخال افزود: با دوره هایی که در این مراکز ارایه می شود شرایط لازم برای آشنائی کارآموزان با مهارت های مختلف فراهم شده و کارآموزان می توانند با فرصت ایجاد شده، کسب و کاری را راه اندازی و طرح و الگوهای جدیدی از محصولات را به بازار عرضه نمایند.
 ٠٩:٤٥ - شنبه ٢ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
توسط مربی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک قم تالیف شد:
تالیف کتاب « خود آموز سریع PLC دلتا » توسط مربی مرکز شماره یک قم
کتاب « خود آموز سریع PLC دلتا » با هدف سهولت در سیستم کنترل صنایع بزرگ و کوچک توسط مربی کارگاه plc مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک امام خمینی(ره) قم تالیف شد.
 ٠٩:٤٥ - شنبه ٢ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
آخرين اخبار سازماناخبار استانهاحوزه های سازمان
logo-neda
محتوای کارگاه چارچوب آموزش های فنی و حرفه ای در ایران و آلمان-دی ماه 95چهارشنبه 22 دی 1395

فرم نظرسنجی مسابقات ورزشیچهارشنبه 15 دی 1395

پوستر پنجمین دوره مسابقات ورزشی کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشورسه شنبه 7 دی 1395

جدول زمانبندی ارائه وبینار آنلاین توسط معاونین سازمان و مدیران کل ستادیدوشنبه 6 دی 1395

آگهی مناقصه رستوران مرکز تربیت مربیچهارشنبه 1 دی 1395

گفتگوی معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در برنامه اقتصاد ايران، شبكه پنج سيماسه شنبه 30 آذر 1395

گزارش تصویری حضور سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در بيست و دومين نمايشگاه بين المللي الكامپ جمعه 26 آذر 1395

جستجوی پیشرفته جستجو در وب
نام :   
ایمیل :   
صفحه اصلي|معرفي سازمان|پست الكترونيكي|تربيت مربي|منشور اخلاقي سازمان|English
بازديدکنندگان اين صفحه: 3311 | بازديدکنندگان امروز: 1471 | کل بازديدکنندگان: 74272471 | بازديدکنندگان آنلاین: 25 | زمان بارگزاري صفحه: 1.1721 ثانيه