" سال 1399 سال جهش توليد"
صفحه اصلیIنقشه سایتIپست الکترونیکیIتماس با ماIفرمهای الکترونیکیIكارتابل الكترونيكيIخدمات الكترونيكي
منو اصلی
اخبار
پیوندها  
  
 
 


 

 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9226241
 بازدید امروز : 679
 کل بازدید : 12868865
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.4620


  چاپ        ارسال به دوست

معاون آموزش سازمان فنی و حرفه ای کشور:

تخصص مهارتی پیش‌نیاز ترخیص سربازان

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: دارا بودن تخصص مهارتی پیش‌نیاز ترخیص سربازان از سال‌جاری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی، علیرضا حاتم زاده در سومین نشست ارزیابی برنامه های آموزشی ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای استانهای منطقه 2 کشور در ارومیه در گفت؛ با همکاری فرماندهی مهارت آموزی ستاد کل نیروهای مسلح برنامه بزرگی برای آموزش مهارت سربازان داریم که از امسال هیچ سربازی بدون گذراندن دوره مهارت آموزی دوران خدمت سربازی حود را به پایان نخواهد رساند.

وی افزود در همین خصوص پیش بینی می شود امسال آموزش مهرت آموزی برای سربازان با رشد قابل توجهی به 200 هزار نفر برسد و این در حالیست که این آمار در سال 96 کمتر از 30 هزار نفر بود.

 معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور افزود : به دستور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی نهضت مهارت افزایی باید با مشارکت ذینفعان آموزش در کشور راه اندازی شود و در همین راستا از همه صاحبان حوزه های  کسب و کار، بنگاههای اقتصادی، اتحادیه ها و انجمن های صنفی درخواست کرده ایم تا با کمک به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و راه اندازی نهضت مهارت افزایی، فقر مهارتی موجود در بدنه اجرایی جامعه کار را بهبود ببخشیم.

 معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور همچنین افزود:  با وزارت کشور نیز برای مهارت آموزی گروههای آسیب پذیر جامعه، از جمله زنان سرپرست خانوار، معتادین بهبود یافته و افرادی که در ندامتگاهها هستند اقدامات گسترده ای نهایی شده است که برنامه های عملی آن امسال نمود بیشتری خواهد داشت.

سومین نشست ارزیابی برنامه های آموزشی ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای استانهای منطقه 2 کشور با حضور مدیران کل و معاونین آموزشی استانهای آذربایجان غربی و شرقی، زنجان، اردبیل و کردستان به مدت دو روز در ارومیه برگزار شد.


١٠:٣٠ - شنبه ١٩ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٨١٣٤٣    /    تعداد نمایش : ٢٧٣شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٩
ساعت
تصویر روز


 
 
آب و هوا
اوقات شرعی
نظرسنجی
موثرترين نقش آموزشهاي فني وحرفه اي درتوسعه اشتغال پايداردرجامعه به چه طريقي است؟

آموزش فناوريهاي نوين
آموزشهاي مهارتي كوتاه مدت
آموزش مهارتهاي بلندمدت
آموزش استاد- شاگردي

مسئولیت محتوای اخبار به عهده روابط عمومی و اطلاعات درج شده در هر بخش به عهده مدیر مربوطه می باشد. طراحی، اجرا، پشتیبانی: مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات
Copyright © 2008 IRAN TVTO . All rights reserved