نسخه چاپي  ارسال به دوست


مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی در شهرستان اسد آباد افتتاح شد

 

مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شهرستان اسد آباد استان همدان با مشارکت دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی و مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان، در این افتتاح رضا زارعی، معاون آموزش پژوهش و برنامه ریزی این اداره کل، گودرزی، رئیس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی و کارشناسان حضور داشتند.

رئیس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی، با بیان اینکه با افتتاح این  مرکز سطح مهارت دانشجویان بالا می رود افزود: این مرکز زمینه ساز و نشان دهنده مسیر شغلی دانشجویان است.

گودرزی افزود:این مرکز زمینه ساز برای مهارت آموزی  و ارتباط با مراکز فنی و حرفه ای می شود واز سردرگمی افراد در سطح شهر جلوگیری می شود.

در پایان معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان، با اشاره به پتانسیل ها و امکانات مراکز آموزش فنی حرفه ای گفت: این ارتباط دو طرفه باعث میشود دانشجویان علاوه بر دروس تئوری، بیشتر به کار عملی در کارگاه ها گرایش پیدا کنند.

رضا زارعی از اجرای طرح مهارت بنیان خبر داد و گفت: مراکز آموزش فنی و حرفه ای مادگی دارند که کارگاه ها را در اختیار دانشجویان قرار دهند و کارآفرینی داشته باشند.


تاریخ درج خبر : سه شنبه ٢٨ آبان ١٣٩٨ | ساعت درج خبر : ١١:٢٩ | تعداد نمایش خبر : 1419
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: