" حمایت از کالای ایرانی "                       

صفحه اصلي|پست الكترونيكي|منشور اخلاقي سازمان|English
 
جستجوي پيشرفته جستجو در وب
? مقالات


آشنایی با ساختار روبات های صنعتی
ربات یک ماشین هوشمند است که قادر است در شرایط خاصی که در آن قرار می گیرد، کار تعریف شده ای را انجام دهد و همچنین قابلیت تصمیم گیری در شرایط مختلف را نیز ممکن است داشته باشد. با این تعریف می توان گفت ربات ها برای کارهای مختلفی می توانند تعریف و ساخته شوند.مانند کارهایی که انجام آن برای انسان غیرممکن یا دشوار باشد.
 يکشنبه ٣ تير ١٣٨٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
واقیعتی درباره مخزن لوله کشی هوای فشرده (PCP)
1-PCP چیست؟ PCP یامخزن لوله کشی هوای فشرده انتقال محموله به وسیله حرکت مخازن لوله کشی (وسیله نقلیه چرخدار) است. برای حرکت وراندن مخازن ازهوا یاگاز دیگری درون لوله هااستفاده می شود. PCP مانند سیستم لوله پنیوماتیک است که دربانک های سیار برای انتقال پول و سند بین مشتری وپیشخوان بانک بکارمی رود به جز این PCP برای انتقال درمسافت های طولانی تر بالوله ها و مخازن چرخدار مطرح بوده است.
 شنبه ٨ ارديبهشت ١٣٨٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تناسب دام و ذخاير علوفه در چراي كنترل شده
بسياري از تصميمهاي مهم مديريتي كه توليد كننده دام اتخاذ مي‌كند، مربوط به مديريت منابع علوفه در قستي از زمين مي باشد. بازده اقتصادي و بيولوژيكي، هردو بوسيله توانايي توليد كننده براي هماهنگ كردن نوع حيوان و نيازهاي تغذيه اي به منظور كيفيت و در دسترس بودن علوفه براي تمام مدت سال تحت تاثير قرار مي‌گيرند. اين مقاله موارد زير را مورد توجه قرار مي دهد : اهداف چرا، اينكه چگونه تصميمات مديريتي وكنترل علوفه مي تواند عملكرد حيوان را تحت تاثير قرار دهد و چگونه نوع عملكرد و تصميمات كنترل حيوان، بهره‌وري در چراگاه را تحت الشعاع قرار مي دهد.
 شنبه ٨ ارديبهشت ١٣٨٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزش فني و حرفه اي در كشور ايتاليا
ایتالیا در منتهی الیه جنوب اروپا قرار دارد این کشور که جزایر متعددی از هر سو آن محاط می کند، در نهایت به سواحل آفریقا محدود می شود،جغرافیای ایتالیا در ارتباط تنگاتنگی با حوزه های فرهنگی و نژادی جهان (از جمله نئو لاتین ها ،ژرمن ها و اسلاو-بالکان)و به همین نسبت کشور های آفریقای شمالی و تمدن مسلمان عرب بوده است.به تدریج ایتالیا به آنسوی سواحل مدیترانه کشیده و به دو بخش شرقی و غربی تقسیم شد پس ایتالیا را می توان پل ارتباطی میان اروپا و آفریقا و آسیا دانست.
 سه شنبه ٥ دی ١٣٨٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
مقايسه آموزش فني و حرفه اي در كشورهاي خاورميانه
مقايسه آموزش فني و حرفه اي در كشورهاي خاورميانه
 سه شنبه ٥ دی ١٣٨٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
مرکز آموزش بین المللی تورین وابسته به ILO
مرکز آموزشی تورین واقع در شمال ایتالیا در شهر تورین یکی از مراکز غیر انتفاعی و آموزشی سازمان جهانی کار است، این مرکز نهاد تخصصی سازمان ملل بوده و فعالیت آن در راستای عدالت اجتماعی و حقوق مشخص بین المللی حقوق کار و حقوق بشر می باشد.
 سه شنبه ٥ دی ١٣٨٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
توسعه مؤسسات کوچک
مؤسسات و بنگاه های اقتصادی کوچک در طی پانزده سال اخیر در زمینه اشتغال در کشور های در حال توسعه و توسعه یافته نقش بسیار عمده ای داشته است ، تطابق این موسسات با تغییرات روزمره بازار کار و نوآوری های بالقوه در چارچوب بازار کار تعداد شاغلان را افزایش می بخشد.
 سه شنبه ٥ دی ١٣٨٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
چگونه سازمان خود را معرفي كنيم
آيا تاكنون فكر كرده ايد كه چرا بعضي از سازمانها در اخبار عصرگاهي از خود مي گويند؟ چرا اخبار بعضي گروهها هميشه در روزنامه ها مطرح است؟ هیچ سری در کار نیست جز اينكه چيزهايي در باره اخبار رسانه ها بدانيم. سازمانهايي كه ابزار رسانه را درك مي كنند و مي شناسند در ارسال پيام خود و جلب حمايت عمومي موفق ترين هستند. يك موضوع خبري با وجود مجاني بودن حتي از تبليغات ارزشمند تر است چرا كه نزد مردم اعتبار بيشتري دارد.
 سه شنبه ٧ آذر ١٣٨٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
 سه شنبه ٤ مهر ١٣٨٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
مركز آموزش مربي و مهارتهاي پيشرفته
CIAST مركز آموزش مربي و مهارتهاي پيشرفته از زمان آغاز فعاليت خود در سال 1984 در راستاي كمك به پيشرفت كشور، آموزشهاي مؤثر، رقابتي و مبتكرانه اي را در كنار برنامه هاي تحقيق و توسعه خود به اجرا گذاشته است. اين مركز به دنبال آن است كه به يك مؤسسه آموزشي بي نظير مبدل شود كه قادر است آموزش را براساس كارايي، دانش و گردآوري آخرين فن آوري لازم انجام دهد.
 يکشنبه ١٢ شهريور ١٣٨٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 صفحه بعدی >>

صفحه اصلي|معرفي سازمان|پست الكترونيكي|تربيت مربي|منشور اخلاقي سازمان|English
بازديدکنندگان اين صفحه: 141025 | بازديدکنندگان امروز: 15396 | کل بازديدکنندگان: 103343491 | بازديدکنندگان آنلاين: 11 | زمان بارگزاري صفحه: 0.3931 ثانيه